1. martie 2024

Orele de birou și contact

Accesibilitatea cadrelor didactice în anul școlar 2022/23

Managementul școlii

Ore de birou

Adresa de e-mail

Dr. Probst

 prin aranjament

schulleitung@04143935.schule.bwl.de

Domnul Lebherz

 prin aranjament

ssl@04143935.schule.bwl.de

Profesori:

 

 

Doamna Asal

prin aranjament

asal@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Baier

prin aranjament

baier@schulzentrum-stetten-akm.de

Dna Baldischwiler

prin aranjament

baldischwiler@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Bauer

prin aranjament

bauer@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Biselli

prin aranjament

biselli@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Boos

prin aranjament

boos@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Burkhart

prin aranjament

burkhart@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Fröhlich

prin aranjament

froehlich@schulzentrum-stetten-akm.de
Doamna Guest prin aranjament gast@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Gruber

prin aranjament

gruber@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Gscheidle

prin aranjament

gscheidle@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Hameister

prin aranjament

hameister@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Heller

prin aranjament

heller@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Hinger

prin aranjament

hinger@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Hotz

prin aranjament

hotz@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Jonas

prin aranjament

jonas@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Karacan

prin aranjament

karacan@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Karsten

prin aranjament

karsten@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Kosa

prin aranjament

kosa@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Kramer

prin aranjament

kramer@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Leich

Prin aranjament

leich@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Löffler

Prin aranjament

loeffler@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Lorch

Prin aranjament

lorch@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Mahler

prin aranjament

mahler@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Marohn

prin aranjament

marohn@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Maute

Prin aranjament

maute@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Meintel

prin aranjament

meintel@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Montalbano

prin aranjament

montalbano@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Music-Restle

prin aranjament

music-restle@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Jester

Prin aranjament

narr@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Nipp

Prin aranjament

nipp@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Okafor

prin aranjament

okafor@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Pfeifer

prin aranjament

pfeifer@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Rapp

prin aranjament

rapp@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Rapp

prin aranjament

rapp.st@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Reiser-Holzhauer

prin aranjament

reiser-holzhauer@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Knight

Prin aranjament

ritter@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Ruda

prin aranjament

ruda@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Schelle

Despre: Rectorat 07573-5304

schelle@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Schöllhorn

Prin aranjament

schoellhorn@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Sim

Prin aranjament

sim@schulzentrum-stetten-akm.de

Domnul Ciocănitoare

prin aranjament

specht@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Straub

prin aranjament

straub@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Unger

prin aranjament

unger@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Unterstenhöfer

prin aranjament

unterstenhoefer@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Willig

Prin aranjament

willig@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Wolfram

Prin aranjament

wolfram@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Ziegler

Prin aranjament

ziegler@schulzentrum-stetten-akm.de

Doamna Zwick

prin aranjament

zwick@schulzentrum-stetten-akm.de

Herr Märkle  Asistent social școlar

prin aranjament

j.maerkle@mariaberg.de

Vă rugăm să anunțați din timp profesorul respectiv despre dorința dumneavoastră de a vă întâlni, fie prin telefon la secretariat, fie prin e-mail. Vă rugăm să fiți înțelegători dacă, din cauza unor înlocuiri pe termen scurt sau a unor cerințe oficiale, nu orice cerere de întâlnire poate fi pusă în aplicare imediat.

Utilizați adresa oficială de e-mail pentru comunicarea cu conducerea școlii și cu profesorii.

ro_RORomanian