20. maj 2024

Godziny urzędowania i kontakt

Dostępność nauczycieli w roku szkolnym 2022/23

Zarządzanie szkołą

Godziny pracy

Adres e-mail

Dr Probst

 po uzgodnieniu

schulleitung@04143935.schule.bwl.de

Pan Lebherz

 po uzgodnieniu

ssl@04143935.schule.bwl.de

Nauczyciele:

 

 

Pani Asal

po uzgodnieniu

asal@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Baier

po uzgodnieniu

baier@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Baldischwiler

po uzgodnieniu

baldischwiler@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Bauer

po uzgodnieniu

bauer@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Biselli

po uzgodnieniu

biselli@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Boos

po uzgodnieniu

boos@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Burkhart

po uzgodnieniu

burkhart@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Fröhlich

po uzgodnieniu

froehlich@schulzentrum-stetten-akm.de
Pani Gość po uzgodnieniu gast@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Gruber

po uzgodnieniu

gruber@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Gscheidle

po uzgodnieniu

gscheidle@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Hameister

po uzgodnieniu

hameister@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Heller

po uzgodnieniu

heller@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Hinger

po uzgodnieniu

hinger@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Hotz

po uzgodnieniu

hotz@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Jonas

po uzgodnieniu

jonas@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Karacan

po uzgodnieniu

karacan@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Karsten

po uzgodnieniu

karsten@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Kosa

po uzgodnieniu

kosa@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Kramer

po uzgodnieniu

kramer@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Leich

Po uzgodnieniu

leich@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Löffler

Po uzgodnieniu

loeffler@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Lorch

Po uzgodnieniu

lorch@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Mahler

po uzgodnieniu

mahler@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Marohn

po uzgodnieniu

marohn@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Maute

Po uzgodnieniu

maute@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Meintel

po uzgodnieniu

meintel@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Montalbano

po uzgodnieniu

montalbano@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Music-Restle

po uzgodnieniu

music-restle@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Jester

Po uzgodnieniu

narr@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Nipp

Po uzgodnieniu

nipp@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Okafor

po uzgodnieniu

okafor@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Pfeifer

po uzgodnieniu

pfeifer@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Rapp

po uzgodnieniu

rapp@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Rapp

po uzgodnieniu

rapp.st@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Reiser-Holzhauer

po uzgodnieniu

reiser-holzhauer@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Knight

Po uzgodnieniu

ritter@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Ruda

po uzgodnieniu

ruda@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Schelle

Informacje: Rektorat 07573-5304

schelle@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Schöllhorn

Po uzgodnieniu

schoellhorn@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Sim

Po uzgodnieniu

sim@schulzentrum-stetten-akm.de

Pan Dzięcioł

po uzgodnieniu

specht@schulzentrum-stetten-akm.de

Frau Staniszewski

po uzgodnieniu

staniszewski@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Straub

po uzgodnieniu

straub@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Unger

po uzgodnieniu

unger@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Unterstenhöfer

po uzgodnieniu

unterstenhoefer@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Willig

Po uzgodnieniu

willig@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Wolfram

Po uzgodnieniu

wolfram@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Ziegler

Po uzgodnieniu

ziegler@schulzentrum-stetten-akm.de

Pani Zwick

po uzgodnieniu

zwick@schulzentrum-stetten-akm.de

Herr Märkle  Szkolny pracownik socjalny

po uzgodnieniu

j.maerkle@mariaberg.de

Prosimy o powiadomienie odpowiedniego nauczyciela o chęci spotkania w odpowiednim czasie, telefonicznie w sekretariacie lub pocztą elektroniczną. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli ze względu na krótkoterminowe zastępstwa lub wymogi urzędowe nie każda prośba o spotkanie może zostać zrealizowana natychmiast.

Do komunikacji z dyrekcją szkoły i nauczycielami należy używać oficjalnego adresu e-mail.

pl_PLPolish